Hotelovy Nabytok FMDESIGN

Vitajte v FMDESIGN. Váš odborník na dizajn HORECA interiérov a výrobu atypického nábytku.

Zavolajte nám +421 905 329 997

Mudr.Alexandra 50, Kežmarok, SVK

Pon - Pia 8 AM - 5 PM

Top

Výroba nábytku
na mieru a realizácia interiéru

Produkcia nábytku na mieru a atypických interiérových prvkov

NÁBYTOK NA
MIERU VÁŠMU PROJEKTU

Výroba nábytku v našich produkčných kapacitách nám poskytuje NIELEN vysokú mieru flexibility, ALE AJ kreatívnej slobody a kontroly finálneho produktu. Vďaka tomu prinášame na trh vždy originálne riešenia, pri ktorých vieme garantovať prémiovú kvalitu. Nábytok na mieru pre Váš hotelový, reštauračný, administratívny alebo retail projekt PRETO nielen navrhneme, ale priamo u nás aj vyrobíme.

Vysokozáťažové materiály pre komerčný sektor

Poznáme potreby Vašich hostí a kvalitatívne štandardy v HORECA sektore. Pri výrobe nábytku si preto potrpíme na najnovšie technológie a vysokozáťažové materiály, ktoré bez problémov vydržia aj veľmi časté používanie v komerčnom segmente.

Výber materiálov a textúr musí zodpovedať tak estetickým ako aj funkčným cieľom, ako je napr. nenáročná údržba nábytku a jeho dlhodobá odolnosť voči opotrebeniu. V závere projektu pre Vás zabezpečíme aj montáž vyrobeného nábytku a finálnu realizáciu interiéru na kľúč. Neoddeliteľnou súčasťou nášho dizajnérskeho remesla je v tomto procese aj zabezpečenie technického dozoru.

DESIGN

DESIGN

Dizajn & Realizácia interiéru je naším remeslom.

KVALITA

KVALITA

Prémiová kvalita je naším podpisom.

FUNKCIA

FUNKCIA

Funkčnosť priestoru je našou prioritou.

CHARAKTER

CHARAKTER

Charakter je meradlom nášho úspechu

Dizajnový nábytok a atypický interiér

Vhodne navrhnutý hotelový nábytok a interiér prináša pre návštevníkov hotela nielen dlhodobý estetický zážitok, ale aj zvýšený komfort a jednoduchú manipuláciu. Dlhodobá stálosť vybavenia je dôležitá pre business aj z operatívnych dôvodov ako je zabezpečenie nerušenej prevádzky zariadenia.

Investície do prvkov ako je interiérový dizajn preto prinášajú vysokú pridanú hodnotu a okrem spokojnosti zo strany hosťa aj vyššiu ekonomickú návratnosť pre samotného investora.

Vzhľadom na špecifické požiadavky sú pre tvorbu interiéru hotela rozhodujúce najmä skúsenosti v danom sektore. A preto aj voľba firmy, ktorá vie okrem procesu realizácie zabezpečiť aj potrebnú kvalitu súvisiacich služieb ako dispozičný návrh alebo výroba nábytku.

Kontaktujte nás a nechajte si poradiť pri výbere toho správneho nábytku a interiérového riešenia pre Váš business.

Spolupráca s
renomovanými výrobcami typových prvkov

Popri našom vlastnom dizajne a výrobe atypických interiérových prvkov na mieru spolupracujeme s renomovanými domácimi i zahraničnými výrobcami typových prvkov. Produkty od našich obchodnými partnermi dodávame priamo a bez akýchkoľvek medzičlánkov, ktoré by zbytočne zvyšovali cenu výrobkov. Vďaka tejto kooperácii ponúkame neobmedzené možnosti pre kompletné vybavenie hotelového, reštauračného či iného komerčného interiéru.